Co to są świetliki rurowe i jakie są ich zalety?

wpis w: Blog | 0

Technologie doświetlania pomieszczeń naturalnym światłem słonecznym wciąż się rozwijają. Jedną z nich jest zastosowanie świetlików rurowych z wykorzystaniem rury giętkiej lub sztywnej. W jaki sposób działają te świetliki i czy warto w nie zainwestować? Naturalne oświetlenie pomieszczenia, w którym się … Continued

Przepisy regulujące systemy oddymiania klatek schodowych

wpis w: Blog | 0

System ochrony pożarowej jest ważnym elementem każdych bloków mieszkalnych. Stosowanie systemów oddymiania klatek schodowych jest jedną z podstaw wymogów bezpieczeństwa ewakuacji, który zabezpiecza budynek przed zgubnym działaniem wysokiej temperatury, gazów i oparów. 

Zasady montowania klap dymowych

wpis w: Blog | 0

Klapy dymowe są częścią systemów przeciwpożarowych i zabezpieczają budynki na wypadek pożaru. Choć różnią się rodzajem napędu, to sam ich montaż wygląda podobnie, niezależnie od mechaniki podnoszenia. Wyjaśniamy, jak wygląda ten proces w praktyce na przykładzie klap z siłownikiem pneumatycznym.

Witamy na blogu firmy GULAJSKI!

wpis w: Blog | 0

Blog firmy GULAJSKI. Serdecznie witamy wszystkich klientów na naszym blogu. Stworzyliśmy go w celu przybliżenia naszej oferty. Znajdziesz tu wpisy, w których umieścimy szczegółowe informacje na temat działania sprzedawanych przez nas produktów i świadczonych usług. Zachęcamy do lektury!