Czy warto robić właz dachowy?

wpis w: Blog | 0

Wyłaz dachowy zdecydowanie ułatwia prowadzenie prac konserwatorskich komina bądź pokrycia dachowego. Pozwala on wejść na dach również po to, aby np. wyregulować antenę satelitarną. Można także porównać jego działanie do świetlika dachowego, który doprowadza naturalne światło słoneczne do pomieszczenia. Nie … Continued

Co to są świetliki rurowe i jakie są ich zalety?

wpis w: Blog | 0

Technologie doświetlania pomieszczeń naturalnym światłem słonecznym wciąż się rozwijają. Jedną z nich jest zastosowanie świetlików rurowych z wykorzystaniem rury giętkiej lub sztywnej. W jaki sposób działają te świetliki i czy warto w nie zainwestować? Naturalne oświetlenie pomieszczenia, w którym się … Continued

Przepisy regulujące systemy oddymiania klatek schodowych

wpis w: Blog | 0

System ochrony pożarowej jest ważnym elementem każdych bloków mieszkalnych. Stosowanie systemów oddymiania klatek schodowych jest jedną z podstaw wymogów bezpieczeństwa ewakuacji, który zabezpiecza budynek przed zgubnym działaniem wysokiej temperatury, gazów i oparów. 

Zasady montowania klap dymowych

wpis w: Blog | 0

Klapy dymowe są częścią systemów przeciwpożarowych i zabezpieczają budynki na wypadek pożaru. Choć różnią się rodzajem napędu, to sam ich montaż wygląda podobnie, niezależnie od mechaniki podnoszenia. Wyjaśniamy, jak wygląda ten proces w praktyce na przykładzie klap z siłownikiem pneumatycznym.

Witamy na blogu firmy GULAJSKI!

wpis w: Blog | 0

Blog firmy GULAJSKI. Serdecznie witamy wszystkich klientów na naszym blogu. Stworzyliśmy go w celu przybliżenia naszej oferty. Znajdziesz tu wpisy, w których umieścimy szczegółowe informacje na temat działania sprzedawanych przez nas produktów i świadczonych usług. Zachęcamy do lektury!