Montaż systemów dachowych

montaż systemów dachowych - Gulajski

Montaz systemów dachowych

Zajmujemy się każdym zagadnieniem w sposób fachowy, kompleksowy dostosowując się do najbardziej wyrafinowanych potrzeb klienta.

Pozwala nam na to wieloletnie doświadczenie i szerokie możliwości jako producenta klap dymowych, pasm świetlnych, świetlików dachowych i wyłazów dachowych.

Ciągłe inwestycje w rozwój Naszej firmy pozwalają poszerzać Nasze możliwości aby wyjść naprzeciw najnowszym trendom rynku budowlanego i wymaganiom przeciwpożarowym.

Zapewniamy fachową pomoc na każdym etapie inwestycyjnym. Od wstępnej oceny, zwymiarowania, zastosowania optymalnym rozwiązań technicznych, dobór odpowiedniego produktu, przygotowanie odpowiedniego projektu, wdrożenie procesu produkcyjnego aż po montaż w miejscu docelowym u klienta.

Gwarantujemy Naszym produktom niezawodność działania, ich trwałość i funkcjonalność na długie lata. Wszystkie niezbędne właściwości są udokumentowane i potwierdzone badaniami przeprowadzonymi przez certyfikowane jednostki badawcze.

Montujemy, serwisujemy wszystkie akcesoria zapewniające pełną funkcjonalność Naszych produktów.

Gwarantujemy ich wysoką jakość poprzez ich odpowiedni dobór ze względu na ich szczelność i wytrzymałość na obciążenia pionowe oraz wytrzymałość ogniową NRO, izolacyjność cieplną oraz określoną izolacyjność akustyczną pokrycia. To wszystko pozwala Nam na zapewnienie wysokiej jakości proponowanych rozwiązań produktowych.

Gwarantujemy możliwości doradztwa technicznego w każdym aspekcie dotyczących nie tylko Naszych produktów, ale również rozwiązań architektonicznych i takiego dostosowania produktowego, które spełni wszelkiego rodzaju zapotrzebowanie na nowoczesne rozwiązania zabezpieczenia dostępu do światła dziennego, odpowiedniej wentylacji pomieszczeń poprzez zastosowanie klap przewietrzających, czy odpowiedniego zapewnienia bezpieczeństwa przeciwpożarowego poprzez zaprojektowanie, wykonanie odpowiednich instalacji oddymiających.

Oferujemy:
  • Montaż wyłazu dachowego
  • Montaż świetlika dachowego
  • Montaż klapy dymowej
4.5/5 - (2 votes)