Remonty systemów dachowych

remonty systemów dachowych

Wykonujemy kompleksowe remonty świetlików dachowych, pasm świetlnych. Likwidujemy stare stalowe konstrukcje, demontujemy świetliki wadliwie zamontowane lub wykonane w starej technologii ze szkła zbrojonego. Rozbieramy konstrukcje niespełniające swoich funkcji, dobierając indywidualnie do potrzeb klienta nowe rozwiązania.

Zapewniamy kompleksową wymianę na nowe, lekkie i trwałe świetliki poliwęglanowe w konstrukcji z profili aluminiowych, stosując podstawy z blachy stalowej ocynkowanej dodatkowo docieplone dla zapewnienia wysokiej izolacji cieplnej całej konstrukcji.

Pasma wyposażone w sterowane ręcznie lub automatycznie klapy dymowe, przewietrzające pozwalają na zapewnienie odpowiedniej cyrkulacji powietrza zwiększając zdecydowanie komfort pracy, bezpieczeństwo.

Zakres prac obejmuje:

  • demontaż i transport starych konstrukcji
  • remont, wymianę podstaw na nowe systemowe
  • docieplenie i obróbki dekarskie
  • montaż nowych elementów

Wieloletnie doświadczenie pozwala Nam dostosować produkty do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Służymy pomocą na każdym etapie. Od fachowej oceny technicznej stanu faktycznego poprzez dobór optymalnego rozwiązania, produkcję aż do realizacji i montażu.

Remonty

Oferujemy profesjonalne remonty świetlików dachowych wraz z fachowym doradztwem.

Oferujemy kompleksową wymianę świetlika dachowego. Naświetla wykonane w systemie stalowo/szklanym ( stare rozwiązania ) są ciężkie, skorodowane, powodują ogromne straty cieplne i często dają niewiele światła.

UWAGA!:

Do wymiany coraz częściej zgłaszane są elementy wyprodukowane z poliwęglanu, wykonane niepoprawnie przez firmy które nie maja odpowiedniej wiedzy na ten wbrew pozorom trudny temat. Niepokojący jest fakt że coraz częściej do naprawy zgłasza się elementu użytkowanego od dwóch, trzech lat! Zwykle jest to efekt stosowania nieatestowanych materiałów przez producentów tych elementów.

Oferujemy dostarczenie oraz zamontowanie systemów dachowych

Wymiana jest zagadnieniem bardzo skomplikowanym pod kątem konstrukcyjnym. Często podstawa jest w fatalnym stanie technicznym i należy ją zdemontować. Zdarzają się przypadki że podstawa jest elementem konstrukcyjnym całego dachu, wówczas nie można jej zdemontować i należy ją wyremontować. Nad poprawnym rozwiązaniem technicznym czuwa nasz dział techniczny, każdorazowo stan techniczny podlega ocenie przez osoby mające odpowiednie uprawnienia konstrukcyjne oraz doświadczenie. Dodatkowo kierownik robót nadzoruje cały etap robót od oględzin na budowie po zakończenie robót.

5/5 - (2 votes)