Dystrybucja i sprzedaż

Dystrybucja i sprzedaż - Gulajski

Zapraszamy do współpracy firmy realizujące zadania z zakresu nowoczesnego budownictwa i stosowania zabezpieczeń przeciwpożarowych jako dystrybutorów naszych produktów. Nasze klapy dymowe, przegrody ogniowe, pasma świetlne, świetliki punktowe oraz systemy sterowania i oddymiania grawitacyjnego to wysokiej jakości produkty znane nie tylko na polskim, ale również zagranicznym rynku.

Zapraszamy generalnych wykonawców, hurtownie budowlane, firmy remontowe, budowlane i innych przedstawicieli z branży do współpracy w zakresie sprzedaży i stosowania nowoczesnych rozwiązań dotyczących oddymiania oraz doświetlania pomieszczeń.

Zachęcamy do nawiązania współpracy firmy specjalizujące się w sprzedaży, montażach konstrukcji i pokryć dachowych. Nasze produkty to nieodzowny element w nowoczesnej infrastruktury, dzięki któremu można zapewnić stały dostęp światła dziennego do pomieszczeń, magazynowych produkcyjnych i biurowych. To nowoczesne i optymalne rozwiązania w nowoczesnym budownictwie. Pokrycia dachowe z naszymi produktami stanowią integralna i nieodzowna całość, która zapewnia bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

 

ZAPEWNIAMY

  • szkolenia produktowe, szkolenia praktyczne
  • atrakcyjne warunki współpracy
  • dostęp do produktów na preferencyjnych warunkach
  • możliwość stosowania naszych innowacyjnych rozwiązań w doświetlaniu i oddymianiu
  • możliwość korzystania z naszego doświadczenia w realizowanych przedsięwzięciach
  • stałe wsparcie techniczne i serwisowe
Oceń tą stronę: page