Firma Gulajski prowadzi działalność produkcyjno-usługową opartą wyłącznie na własnym, polskim kapitale. Pozostajemy więc bez jakichkolwiek wpływów i nacisków zewnętrznych w kwestii wyznaczania kierunków rozwoju firmy. Podejmujemy samodzielne decyzje dotyczące sygnowanych naszą marką produktów, a chcemy, aby były to produkty o wysokim standardzie jakości.

Nasza oferta obejmuje produkcję:

  • świetlików dachowych,
  • świetlików rurowych (tunelowych),
  • pasm świetlnych,
  • klap dymowych,
  • wyłazów dachowych,
  • systemów oddymiania klatek schodowych,
  • okien przeciwdymnych,
  • automatyki do świetlików, okien i klap oddymiających,
  • zadaszeń i markiz nad tarasy, balkony i klatki schodowe,
  • przeciwpożarowej stolarki aluminiowej.

 

Wysoką jakość naszych produktów uzyskujemy poprzez stosowanie innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjno-materiałowych, przewidujących m.in. odpowiednie zabezpieczenie przeciwpożarowe. Natomiast, aby zapewnić ich długotrwałe i bezproblemowe użytkowanie, oferujemy także szeroki pakiet usług – od wykonania projektów i profesjonalnego montażu po serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Jednakże wybór usług pozostawiamy klientom, których instruujemy również w kwestii samodzielnego montażu i którym zapewniamy doradztwo techniczne.

 

Zaufaj naszemu doświadczeniu

Prowadzimy firmę, której produkty spotykają się z częstym zainteresowaniem klientów z Polski i poza jej granicami. Ponieważ dostarczamy materiały z atestami i certyfikatami jakości, mamy możliwość ich sprzedaży na terenie całej Unii Europejskiej. Na dotychczasowej liście inwestorów, którzy zaufali naszej marce, znajdują się m.in. Stadion Olimpijski w Londynie, koncern Pepsi Polska, Filharmonia Opolska, Polskie Radio, Telewizja Polska, Metro Warszawa, sieć restauracji Mc Donald`s oraz szereg renomowanych salonów samochodowych, takich jak Mercedes, BMW, Jeep, Opel, Nissan, Alfa Romeo, Suzuki, Fiat, Peugeot, Volkswagen i wiele innych.

 

Staramy się pomagać innym

Ponieważ mamy stabilną pozycję na rynku, możemy angażować się w pomoc innym, dlatego staramy się wspierać m.in. rozwój edukacji i kultury w Polsce. Na stałe współpracujemy również z wieloma fundacjami, które działają na rzecz pomocy np. chorym dzieciom. Poniżej przedstawiamy niezwykle miłe podziękowania, jakie do tej pory otrzymaliśmy od naszych podopiecznych. Tak wyrażona wdzięczność motywuje nas do dalszego charytatywnego działania.

 

Połamany Pałac - wieś sołecka w Polsce położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie białogardzkim, w gminie Karlino. Okolice KoszalinaPołamany Pałac – wieś sołecka w Polsce położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie białogardzkim, w gminie Karlino. Okolice Koszalina

 

Szkoła Bojszów powiat Gliwice, gmina Rudziniec, okolice KleszczowaSzkoła Bojszów powiat Gliwice, gmina Rudziniec, okolice Kleszczowa

 

Szpital Murcki KatowiceSzpital Murcki Katowice

 

Brat Albert - Zabrze, Bytom, SzałszaBrat Albert – Zabrze, Bytom, Szałsza

 

OSP Łubie, Powiat Tarnowskie GóryOSP Łubie, Powiat Tarnowskie Góry

]

Szpital Dziecięcy - Zabrze , Bytom, Ruda Śląska
Szpital Dziecięcy – Zabrze , Bytom, Ruda Śląska

 

Szkoła Kopienica, Łubie, Jasiona
Szkoła Kopienica, Łubie, Jasiona

 

siepomaga-fundacja
Fundacja Siepomaga – Poznań

 

Fundacja Twój Everest
Fundacja Twój Everest

41-803 Zabrze ul. Bytomska 37
Telefon: 32 307 09 65

e-mail kontakt@twojeverest.pl

 

Fundacja Podaruj Nadzieję
Fundacja Podaruj Nadzieję

 

 

Poniżej przedstawiamy podziękowania jakie otrzymaliśmy od naszych podopiecznych: