Firma Gulajski – O Nas

Jesteśmy firmą z 20 letnim doświadczeniem działającą na terenie Polski i Europy w branży zabezpieczeń przeciwpożarowych.

Tworzymy zespół wykwalifikowanych osób, którzy z pasji tworzą niepowtarzalne produkty najwyższej jakości. Oferujemy profesjonalne systemy oddymiania, odprowadzania ciepła oraz systemy wentylacji i zabezpieczenia ogniochronnego.

Produkujemy elementy nowoczesnej architektury w postaci świetlików, wyłazów i pasm świetlnych zapewniających dostęp do światła dziennego, bezpieczeństwo i komfort pracy.

Zapewniamy Państwu kompleksową pomoc na każdym etapie realizacji zamówienia od pomiarów, przygotowania projektu, produkcji aż po dostawę i montaż.

Zapewniamy profesjonalną, kompleksową opiekę serwisową, jak również służymy pomocą na każdym etapie eksploatacyjnym. Wszystko po to, aby Nasi klienci mogli w pełni komfortowo korzystać ze wszystkich możliwości Naszych produktów.

Wyjazd wakacyjny – Głuchołazy woj. Opolskie

Wyjazd wakacyjny – Głuchołazy woj. Opolskie

Przedstawiamy galerie zdjęć z wakacyjnego wyjazdu dzieci z Zabrza do Głuchołaz w woj. Opolskim. W dniach 01.04.2017r do 30.07.2017r. organizowana była akcja Gulajski – okno na Everest, akcje organizowała fundacja Twój Everest. Celem organizowanej rywalizacji sportowej...

Rowerem Szlakiem Latarni Morskich

Rowerem Szlakiem Latarni Morskich

Druga edycja wyprawy rowerowej Grupy Gajków Bike Team.Tym razem jedziemy Szlakiem Latarni Morskich od Szczecina do Krynicy Morskiej.Duchem będziemy z Fundacją Twój Everest!

Spartakiada przedszkolaków

Spartakiada przedszkolaków

W środę 15.11. w szkole w Kopienicy odbyła się Pierwsza Gminna Spartakiada Przedszkolaków. Wzięły w niej udział drużyny ze wszystkich przedszkoli Gminy Zbrosławice, pow. Tarnowskie Góry woj, Śląskie. zawody sportowe przedszkole Kopienica Pierwsze miejsce zajęło...