Godziny otwarcia
Godziny otwarcia Pn - Pt: 07:00 - 15:00
Adres
Adres ul. 1-go Maja 7e,
42-674 Kopienica

Świetliki kopułkowe szyjemy na miarę.

27
gru
Świetliki kopułkowe szyjemy na miarę.

Nasza firma profesjonalnie zajmuje się między innymi doświetlaniem nieruchomości przy wykorzystaniu świetlików dachowych kopułkowych. Stanowią one niezwykle przydatny element konstrukcji; oprócz wprowadzania naturalnego światła, usprawniają wentylację, zmniejszając tym samym koszty eksploatacji. Dowiedz się o nich więcej i sprawdź naszą szeroką ofertę. Zapraszamy do kontaktu!

Nasze świetliki kopułkowe są elastyczne. Dopasujemy je do Twojego dachu!

Świetliki dachowe mają wiele zalet. To zupełnie budżetowe rozwiązanie, które pozwala na dopasowanie pod konkretny rozmiar i warunki przestrzenne. Jeden z najpopularniejszych rodzajów stanowią świetliki kopułkowe. Co istotne ich konstrukcja może być otwierana, co pozwala przyjąć formę wyłazów dachowych. Dobieramy środki do możliwości. Wykonujemy ten rodzaj świetlików w formie piramidy, kwadratu czy także okrągłych kopuł. To sprawia, że można je dopasować zarówno do dachu płaskiego, jak i ze spadkiem.

Gulajski, czyli firma z 20-letnim doświadczeniem. Postaw na nasze świetliki kopułkowe!

Działamy na terenie całej Polski, ale także Europy. O naszym doświadczeniu nie mówi tylko staż, lecz także realizowane usługi w miejscach, które spełniają istotną rolę w społeczeństwie i kulturze. Zrealizowaliśmy zlecenia między innymi dla: Stadionu Olimpijskiego w Londynie, koncernu Pepsi Polska, Polskiego Radia czy także dla Filharmonii Opolskiej. Jesteśmy dumni z każdego naszego projektu i wykonania. Stosujemy wyłącznie najwyższej jakości produkty, które spełniają normy instytutów badawczych. Tylko to w naszej ocenie zapewnia pełne bezpieczeństwo. Podchodzimy poważnie do swoich zadań. Pozwól nam zająć się doświetleniem Twojej nieruchomości. Zapraszamy do kontaktu!

Szybki Kontakt