Godziny otwarcia
Godziny otwarcia Pn - Pt: 07:00 - 15:00
Adres
Adres ul. 1-go Maja 7e,
42-674 Kopienica

Świetliki dachowe przemysłowe

Świetliki dachowe przemysłowe

Świetliki dachowe przemysłowe to nic innego jak świetliki, montowane na budynkach przemysłowych. Można je spotkać na dachach fabryk, magazynów, hal produkcyjnych i wszystkich dużych obiektów, wymagających doświetlenia. Świetlik dachowy przemysłowy najczęściej ma formę pasma świetlnego o przekroju łukowym. Taka konstrukcja okazuje się niezastąpiona w hangarach i budynkach inwentarsko-gospodarczych, a także na stadionach i innych obiektach sportowych. Produkowane przez nas świetliki przemysłowe zastępują okna, wpuszczając do pomieszczeń promienie słoneczne. Co z tego wynika? Właściciel obiektu płaci niższe rachunki za energię elektryczną, a osoby / zwierzęta spędzające długie godziny w dobrze doświetlonym pomieszczeniu, czują się lepiej.

Świetliki dachowe przemysłowe sposobem na doświetlenie hal, magazynów i fabryk

W obiektach przemysłowych, które są wysoce zaawansowane technologicznie, wskazane jest zastosowanie odpowiedniego systemu oświetlenia. Fachowo wykonany świetlik dachowy przemysłowy zapewnia światło o optymalnym poziomie natężenia. Ma to duże znaczenie dla bezpieczeństwa pracy, jak również wydajności pracowników. Bezobsługowe świetliki dachowe przemysłowe są konstrukcjami, które z powodzeniem zastępują okna. Doświetlają one pomieszczenia światłem naturalnym, a jeśli zostaną wzbogacone w dodatkowe elementy, mogą służyć przewietrzaniu pomieszczeń i pełnić funkcję systemu oddymiania (np. podczas pożaru).

W ofercie firmy Gulajski znajdziesz świetliki dachowe, produkowane na zamówienie. Produkujemy atestowane świetliki przemysłowe w różnych kształtach, ściśle dostosowane do wymiarów dachu, na którym mają zostać zamontowane. Stawiamy na wytrzymałe konstrukcje, a jednocześnie dbamy o estetykę dostarczanych rozwiązań. Całości dopełnia atrakcyjna cena. Wykonujemy standardowe i niestandardowe świetliki dachowe przemysłowe do magazynów, fabryk, hal produkcyjnych, a także cały szereg świetlików dla domu. To np. wysokiej jakości świetliki rurowe, świetliki kopułkowe i wiele innych. Skontaktuj się z nami i dowiedz, jaka będzie cena świetlików przemysłowych oraz pozostałych elementów konstrukcyjnych dachu, które Cię interesują. Zajmiemy się poprawieniem warunków naświetlenia w każdym obiekcie przemysłowym! Zadzwoń lub napisz, a przygotujemy wstępną wycenę usług.