Nasze naświetla wykonywane są w celu dostarczenia dodatkowego źródła oświetlenia do pomieszczeń wszelkich nieruchomości. To przeszklona konstrukcja na dachu, która spotykana jest w wielu formach. Pozwala na oszczędność i gwarantuje spory wachlarz możliwości, można ją bowiem zastosować zarówno w pomieszczeniach domowych, jak i w ogromnych budynkach przemysłowych. Dostarczane przez nas rozwiązania dachowe cechują się najwyższej jakości wykonaniem, co pozwala cieszyć się naturalnym światłem słonecznym i wzmożonym komfortem pracy. Dowiedz się o nich więcej i postaw na nasze sprawdzone rozwiązania!

Wysokiej jakości świetliki z poliwęglanu o dowolnych wymiarach zamówisz w naszej firmie. Zobacz pełną ofertę: https://www.gulajski.pl/swietliki-dachowe/ albo zadzwoń i dopytaj szczegółów: Tel/fax.: +48 (32) 236 30 05

Gdzie można znaleźć przeszklenia dachowe?

Zastosowanie najnowocześniejszych świetlików może być gwarancją niezawodnego i ekonomicznego oświetlenia domu oraz hal. Najnowocześniejsze przeszklenia w dachu płaskim są wykonane z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują ich trwałość i niezawodność. Ponadto, są one wyposażone w specjalne systemy odbijające światło, co pozwala na maksymalne wykorzystanie naturalnego światła słonecznego i minimalizację strat energii. Dzięki zastosowaniu świetlików można zrezygnować z sztucznego oświetlenia w ciągu dnia, co przekłada się na oszczędności w zużyciu energii elektrycznej oraz niższe rachunki za prąd. Ponadto, naturalne światło jest bardziej przyjazne dla oczu i wpływa pozytywnie na nastrój oraz samopoczucie. Mogą być stosowane nie tylko w domach, ale również w halach przemysłowych czy magazynach, gdzie duże przestrzenie wymagają intensywnego oświetlenia. Dzięki zastosowaniu oświetlenia w formie przeszklenia w dachu można zaoszczędzić na kosztach energii i jednocześnie zapewnić odpowiednie oświetlenie pomieszczeń.

Zastosowanie najnowocześniejszych świetlików dachowych może być gwarancją niezawodnego i ekonomicznego oświetlenia domów oraz hal. Naturalne światło słoneczne jest bardziej przyjazne dla oczu i wpływa pozytywnie na nastrój oraz samopoczucie, a jednocześnie pozwala na oszczędności w zużyciu energii elektrycznej i niższe rachunki za prąd.

Co jest istotne w świetlikach? Oto kilka podstawowych informacji

To urządzenia, które umożliwiają wprowadzenie do pomieszczenia naturalnego światła słonecznego, bez konieczności stosowania sztucznego oświetlenia. Istotne cechy to:

  • Średnica rury świetlikowej – jest to jeden z najważniejszych parametrów świetlików, ponieważ to od niej zależy ilość wprowadzanego do pomieszczenia światła słonecznego.
  • Materiał, z jakiego wykonana jest rura świetlikowa – rury świetlikowe są zazwyczaj wykonane z tworzywa sztucznego lub szkła hartowanego.
  • Kształt rury świetlikowej – rury świetlikowe mogą mieć różny kształt i długość, co ma wpływ na kierunek wprowadzanego światła.
  • Współczynnik odbicia światła – to miara, która określa, ile procent światła słonecznego zostanie odbite w rurze świetlikowej i wprowadzone do pomieszczenia.
  • Wykończenie wewnętrzne rury świetlikowej – w zależności od preferencji klienta, rury świetlikowe mogą być wykończone matową folią lub lakierem, co wpływa na intensywność wprowadzanego światła.
  • Wykończenie zewnętrzne rury świetlikowej – rury świetlikowe są zazwyczaj wykończone aluminiowymi elementami, które zapewniają odporność na warunki atmosferyczne i zwiększają estetykę urządzenia.

Istotne cechy to m.in. średnica rury świetlikowej, materiał, z jakiego wykonana jest rura, kształt rury, współczynnik odbicia światła oraz wykończenie wewnętrzne i zewnętrzne rury. Wszystkie te elementy mają wpływ na jakość wprowadzanego do pomieszczenia światła słonecznego oraz na trwałość i estetykę urządzenia.

Nowoczesna technologia sprawia, że nasze świetliki dachowe powstają w taki sposób, który umożliwia wpuszczenie do wnętrza pomieszczenia nawet kilkanaście razy więcej światła od żarówek o mocy 60 W. To świetne rozwiązanie dla miejsc o ograniczonym dostępie do okien czy ogólnie do dziennego światła. Wszyscy najlepiej czujemy się w dobrze oświetlonych miejscach. Nasze rozwiązania dają czterokrotnie więcej światła niż klasyczne okiennice. Tworzymy wiele ich rodzajów w aż 28 wymiarach. Choć warto dodać, że realizujemy też niestandardowe zlecenia. Tylko to zapewnia największą jakość usług.

To w firmie Gulajski kupisz najlepsze systemy oświetleniowe

Nasze produkty powstają z wykorzystaniem najlepszych materiałów, których jakość potwierdzają wszelkie konieczne certyfikaty. Od ponad dwóch dekad działamy na terenie Polski i Europy, a nasze rozwiązania rozświetlają niezliczone ilości nieruchomości. Dopasowanie naszego wyrobu do konstrukcji dachu nie stanowi dla nas żadnego problemu. Zapewniamy ze wszech miar fachową obsługę na każdym etapie zamówienia. To nie tylko konkurencyjne ceny, ale także doradztwo techniczne i rzetelna opieka serwisowa. Przekonaj się i zadzwoń do nas. Z wielką chęcią podniesiemy słuchawkę i odpowiemy na Twoje pytania. Zapraszamy!

Wysokiej jakości świetliki z poliwęglanu o dowolnych wymiarach zamówisz w naszej firmie. Zobacz pełną ofertę: https://www.gulajski.pl/swietliki-dachowe/ albo zadzwoń i dopytaj szczegółów: Tel/fax.: +48 (32) 236 30 05

5/5 - (1 vote)

Autor: Tomasz Matuszek; Dział Marketingu - Firma Gulajski