Obróbki blacharskie to specjalność naszej firmy. Doskonale wiemy, w jaki sposób podejść do zmiany kształtu blachy, tak aby cechowała się wzorową gładkością i najbardziej precyzyjnym wymiarem. W firmie Gulajski doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że aby obróbka plastyczna blachy spełniała najwyższe standardy, należy wiedzę połączyć z nowoczesnym sprzętem. My możemy pochwalić się mariażem tych elementów. Dysponujemy jakościowym parkiem maszynowym. Chcesz profesjonalnie obrobić blachę? Nie czekaj – skontaktuj się z naszymi fachowcami jeszcze dziś. Serdecznie zapraszamy!

Obróbka plastyczna blachy Gulajski
Obróbka plastyczna blachy Gulajski

Skontaktuj się z nami, a zrobimy wszystko, czego potrzebujesz!

Usługa obróbki plastycznej blachy przeprowadzana jest przez nas wielowymiarowo. Jest to możliwe dzięki najnowocześniejszemu parkowi maszynowemu. Oferujemy profesjonalne tłoczenie blachy, cięcie, gięcie na prasie krawędziowej, spawanie stali nierdzewnej czy też otworowanie profili. Metale można giąć zarówno na ciepło, jak i na zimno. Oczywiście wybór zależy od potrzeb i od charakterystyki materiału, który poddawany jest obróbce. Docelowy kształt wynika z potrzeb. Warto wiedzieć, że z przyjemnością podejmiemy się dla Ciebie realizacji seryjnego zamówienia.

Dlaczego warto postawić na naszą firmę? Jesteśmy profesjonalistami w każdym calu!

W firmie Gulajski działamy na większą skalę. Jest to możliwe dzięki zgromadzeniu ogromnego doświadczenia. Naszą branżę znamy jak własną kieszeń, dzięki czemu doskonale wiemy, czego wymaga się od takich usług, jak obróbka plastyczna blachy, czy też montaż świetlików lub klap oddymiających. Wszystko to, co znajdziesz w naszej ofercie, jest podparte ogromną wiedzą zdobywaną w pocie czoła. Dzięki temu możesz być zawsze pewny, że to, co otrzymasz od nas, będzie spełniać wszelkie najwyższe standardy. Inaczej być nie może. Nasza firma działa szeroko. Jest to możliwe dzięki niesłabnącemu zaufaniu do nas. To sprawia, że mogliśmy zrealizować nasze usługi nawet na Stadionie Olimpijskim w Londynie czy w salonach Mercedesa i BMW. Stawiając na nas, stawiasz na to, co najlepsze. Zapraszamy do kontaktu!