Godziny otwarcia
Godziny otwarcia Pn - Pt: 07:00 - 15:00
Adres
Adres ul. 1-go Maja 7e,
42-674 Kopienica

Świetliki kopułkowe to Twoje ekonomiczne i proekologiczne rozwiązanie! Sprawdź to

26
maj
Świetliki kopułkowe to Twoje ekonomiczne i proekologiczne rozwiązanie! Sprawdź to

Świetliki dachowe kopułkowe sprawdzą się wszędzie tam, gdzie zastosowanie okien tradycyjnych jest z różnych względów niemożliwe. Ich popularność wynika głównie z dostarczania dużej ilości światła dziennego, co szczególnie cenione jest w zakładach produkcyjnych oraz centrach handlowych. Nasza firma dokłada wszelkich starań, aby wybrane świetliki kopułkowe jak najlepiej spełniały wszystkie potrzeby. Przeczytaj nasz artykuł i poznaj ich największe korzyści!

Przekonaj się, że świetliki kopułkowe to pierwszorzędny wybór nie mający sobie równych

Bez dwóch zdań świetliki kopułkowe to jedno z najbardziej ekonomicznych i ekologicznych rozwiązań. Dzięki dużej ilości światła jaką dostarczają, zbędne jest zapalanie w ciągu dnia lamp, co z pewnością wpływa na mniejsze koszty eksploatacyjne. Dodatkowo świetliki dachowe w żaden sposób nie oddziałują negatywnie na środowisko. Warto także mieć na uwadze, że w przypadku pracowników, który na halach produkcyjnych, bądź magazynowych pracują po 8 lub 12 godzin naturalne światło jest znacznie mniej inwazyjne. W porównaniu do sztucznego oświetlenia jest delikatniejsze, a tym samym mniej męczy wzrok. W naszym asortymencie możesz znaleźć świetliki kopułkowe w kształcie piramidy, kwadratu lub okrągłej kopuły. Wybierz kształt dopasowany do dachu i Twoich oczekiwań!

Profesjonalizm, najwyższa klasa, czyli dlaczego świetliki kopułkowe z firmy Gulajski są najlepsze

Jako firma z ponad 20 – letnim doświadczeniem możemy pochwalić się światowej sławy projektami - Stadion Olimpijski w Londynie, sieć restauracji Mc Donalds's, Telewizja Polska oraz wiele innych. Nasze świetliki dachowe kopułkowe wyróżnia wysoka jakość wykonania oraz niezawodność. Dzięki stale poszerzanej niezbędnej wiedzy, potrafimy nie tylko stworzyć projekt na miarę Twoich oczekiwań ale także zagwarantować bezbłędny montaż i przede wszystkim fachowe doradztwo w razie jakichkolwiek pytań oraz wątpliwości. Świetliki kopułkowe nie stanowią dla nas tajemnic! Spośród innych producentów wyróżniają nas konkurencyjne ceny. Po wstępnej konsultacji, ustalimy kosztorys za realizację zlecenia. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu masz pewność, ze w firmie Gulajski spełnisz wszystkie swoje zamierzenia. Zapraszamy do kontaktu!

One thought on “Świetliki kopułkowe to Twoje ekonomiczne i proekologiczne rozwiązanie! Sprawdź to

Comments are closed.

Szybki Kontakt