Godziny otwarcia
Godziny otwarcia Pn - Pt: 07:00 - 15:00
Adres
Adres ul. 1-go Maja 7e,
42-674 Kopienica

Do czego służy wyłaz dachowy i co powinno go cechować? Firma Gulajski podpowiada

24
sty
Do czego służy wyłaz dachowy i co powinno go cechować? Firma Gulajski podpowiada

Wyłaz dachowy to wyjście, bez którego trudno byłoby bezpiecznie przeprowadzić konserwację, naprawę czy czyszczenie wszystkich rzeczy znajdujących się na szczycie naszej nieruchomości. Prawo budowlane jest również w tej materii bezwzględne. Montaż wyłazu dachowego jest absolutnie niezbędny w momencie, gdy posiadamy co najmniej dwie kondygnacje. Istnieją pewne wytyczne, które ustalają, jakich powinien być wymiarów, aby spełniał wszelkie standardy. W tym artykule dowiesz się, czym powinien cechować się odpowiedni właz dachowy.

Odpowiedni właz dachowy musi być dopasowany do dachu, a także posiadać specjalne wymiary

Wyłaz dachowy jest niezbędny w projektach wielu budynków. Warto pamiętać, że przepisy dotyczące jego usytuowania są różne. Na przykład osoby budujące wysokie nieruchomości muszą zapewnić wyjście na dach na każdej klatce schodowej. Jego lokacja warunkuje jego rodzaj. Wybór włazu musi uwzględniać kąt nachylenia oraz materiał. Istotne są również takie parametry jak szczelność oraz odporność na warunki atmosferyczne. Minimalne wymiary wyłazu wynoszą 80 x 80 cm. W naszym asortymencie znajdziesz wyłaz dachowy, który doskonale dopasuje się do wszelkich potrzeb. Firma Gulajski uwzględnia życzenia Klientów, dostosowując wersję do dowolnego przepisowego rozmiaru. Służymy fachowym doradztwem i dobieramy najlepsze rozwiązania.

Firma Gulajski to 20 lat doświadczenia w branży. Zaufaj naszym specjalistom!

U nas znajdziesz poliwęglanowe wyłazy dachowe. Cechują się one najlepszymi właściwościami, w tym niezawodną szczelnością. Jesteśmy specjalistą w branży. Od lat dbamy o odpowiednie doświetlenie wielu miejsc w Polsce, ale także w Europie. Warto wiedzieć, że na każdy nasz produkt udzielamy 12 miesięcznej gwarancji. Nasze wyłazy dachowe posiadają również także niezwykle istotną funkcję oddymiania. Gwarantujemy konkurencyjne ceny i kompleksową obsługę, która obejmuje projekt, wykonania i montaż. W razie pytań z przyjemnością podniesiemy słuchawkę telefonu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą!

Szybki Kontakt