Godziny otwarcia
Godziny otwarcia Pn - Pt: 07:00 - 15:00
Adres
Adres ul. 1-go Maja 7e,
42-674 Kopienica

Podstawy do montażu świetlików dachowych

Do świetlików oferujemy kilka rodzajów podstaw ( Podstawy pod Świetliki ) w zależności od konstrukcji dachu oraz grubości pokrycia dachowego. Wszystkie podstawy są przystosowane do montażu na dachach płaskich oraz dachach ze spadkiem.

Podstawy pod Świetliki typ g86
Podstawy pod Świetliki typ g87

Podstawy z blachy stalowej ocynkowanej

Podstawy z blachy stalowej ocynkowanej typ g84
Podstawy z blachy stalowej ocynkowanej - g83

Nasze podstawy pod świetliki są przystosowane do ocieplenia. Podstawy są wycinane i gięte na maszynach sterowanych cyfrowo, grubość blachy wynosi 1,5mm. Standardowa wysokość podstaw wynosi 350 i 500mm, na życzenie wykonujemy podstawy o dowolnej wysokości. Podstawy stalowe są produkowane prostokątne i kwadratowe. W standardzie wykonujemy podstawy skośne i proste. Na zamówienie wykonujemy podstawy skośno/proste, takie rozwiązanie pozwala na dopasowanie wymiaru podstawy do otworu w dachu, jednocześnie zachowując wymiar kopułki. Na życzenie podstawy lakierujemy proszkowo na dowolny kolor według palety RAL.

Podstawy z laminatu poliestrowo – szklanego

Podstawy z laminatu poliestrowo - szklanego typ g81
Podstawy z laminatu poliestrowo - szklanego typ g80
Podstawy z laminatu poliestrowo - szklanego typ g82

Podstawy z laminatu w standardzie są ocieplone i pomalowane na kolor biały ( inny kolor wg indywidualnych uzgodnień ). Standardowa wysokość podstaw wynosi 150 i 300mm, skośne i proste. Wykonujemy podstawy o innych wysokościach, prostokątne, kwadratowe i okrągłe.

Przekrój podstawy skośnej z laminatu
Przekrój podstawy skośnej z laminatu typ g85

W standardzie wykonujemy podstawy skośne. Wykonujemy również podstawy proste oraz prosto/skośne, takie rozwiązania pozwalają na dopasowanie wymiaru podstawy do otworu w dachu, jednocześnie zachowując wymiar kopułki.

Podstawa świetlika powinna być wyniesiona ponad połać dachu minimum 150mm.