Godziny otwarcia
Godziny otwarcia Pn - Pt: 07:00 - 15:00
Adres
Adres ul. 1-go Maja 7e,
42-674 Kopienica

Gięcie na prasie krawędziowej

Oferujemy maksymalnie profesjonalne obróbki blacharskie, w skład których wchodzi chociażby gięcie na prasie krawędziowej. Zależy Państwu na szybkim oraz trwałym kształtowaniu stali przy pomocy stempla dociskającego? Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Gulajski. Jesteśmy nie tylko doświadczonym producentem świetlików dachowych czy systemów oddymiania, ale również zaufanym przedsiębiorstwem, proponującym swoim Klientom kompleksowe usługi blacharskie czy produkcyjne. Prezentowana tutaj oferta na gięcie na prasach krawędziowych będzie tylko dobrym potwierdzeniem tych słów. Mogą Państwo nam zaufać. Posiadamy niezbędne kwalifikacje do tego, aby oferować gięcie blach na prasie krawędziowej, które stuprocentowo zaspokaja oczekiwania nawet najbardziej wymagających partnerów biznesowych firmy Gulajski.

Zainteresowało Państwa gięcie na prasie krawędziowej w firmie Gulajski? Przedstawiamy zalety realizowanych przez nas usług

Gięcie na prasie krawędziowej dla różnych sektorów przemysłu to nasza specjalność. Posiadamy rozbudowany park przemysłowy, który został wyposażony w innowacyjne maszyny. Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych pracowników-operatorów, jednak to nie jest koniec zalet zamówienia usługi gięcie blach na prasie krawędziowej w firmie Gulajski. Dokładamy wszelkich starań, żeby błyskawiczna realizacja czy terminowość współpracy stały się naszymi znakami rozpoznawczymi. Podobnie, jak pełna kontrola procesu produkcji. Świetnie wiemy, że gięcie na prasie krawędziowej wymaga od nas regularnej powtarzalności pracy. Zwłaszcza przy seryjnych zamówieniach, których nie boimy się podejmować! Wcześniej wspomniany wykwalifikowany zespół specjalistów będzie dla Państwa gwarancją powodzenia każdego zamówienia! Jako renomowane przedsiębiorstwo od lat staramy się udowodnić, że profesjonalna obróbka blachy nie musi ograniczać się wyłącznie do najpopularniejszych kształtów. Skomplikowane zlecenia i nietypowe wizje Klientów nie są nam obce. Bez większego problemu dostosujemy technologię wykonania do przedstawianych przez Państwa oczekiwań. Kompleksowo podchodzimy do każdej realizacji, gwarantując tym samym konkurencyjne ceny. Wszystko dla Państwa maksymalnego zadowolenia!

Podstawowy Nasz produkt, który wykonujemy to podstawy pod świetliki, pasma, klapy dymowe

Wykonamy na zamówienie każdą podstawę pod wskazane produkty. Każdy z nich w zależności od zastosowania wymaga dużej precyzji i odpowiedniego doboru materiału, który daje podstawę do prawidłowo dobranej i wykonanej wytrzymałej konstrukcji odpornej na każde warunki pogodowe. Nasi eksperci czuwają nad prawidłowością doboru materiału oraz doboru odpowiednich parametrów przy projektowaniu podstaw. Wykonujemy każdą podstawę w zależności od potrzeb tj. podstawy proste, podstawy kalenicowe, podstawy skośne oraz prosto skośne np.: pod klapy dymowe. Wykonujemy również stężenia, które zapewniają odpowiednią sztywność konstrukcji, gdzie odpowiedni ich dobór to podstawa prawidłowego rozkładu sił działających na konstrukcję.

Szybki Kontakt