schody na poddasze – schody zabiegowe – Schody na Poddasze

wyłazy strychowe Gulajski

schody na poddasze , schody na poddasze, wejścia na strych, schody zabiegowe

Schody na poddasze to w praktyce nic innego, jak funkcjonalne schody, prowadzące na poddasze nieużytkowe. Stanowi on doskonałe rozwiązanie do nieruchomości, w których z racji ograniczonej przestrzeni nie można zamontować schodów stałych.

Wbrew obiegowym opiniom, konstrukcje jakimi są schody na poddasze, nie zawsze są mało estetyczne i toporne. Nie muszą również zajmować cennego miejsca w przestrzeni domu. Szczególnie, jeżeli zdecydujemy się na schody zabiegowe, których konstrukcja zostanie sprytnie ukryta w suficie. Takie schody na poddasze rozkładają się jedynie w momencie, kiedy zachodzi faktyczna potrzeba wejścia na strych.

Składane schody na poddasze, czyli schody zabiegowe

Nowoczesne schody na poddasze dają nie tylko oszczędność miejsca, ale także znaczące ograniczenie strat ciepła. Jakiś czas temu niemal każde wyjście na dach składało się z dużego otworu w suficie oraz przystawionej do niego drewnianej drabiny. To powodowało ucieczkę ogrzanego powietrza z niższych kondygnacji na strych, co w efekcie prowadziło do tego, że ogrzewanie domu w sezonie jesiennym i zimowym generowało duże koszty.

Nowej generacji schody na poddasze tworzą izolację cieplną, która skutecznie zatrzymuje ciepłe powietrze tam, gdzie jego miejsce, czyli w pomieszczeniach mieszkalnych.

Oferowane przez naszą firmę Gulajski schody zabiegowe to produkty najwyższej jakości, wykonane z trwałych i wytrzymałych surowców. Dzięki temu mamy pewność, że dostarczamy solidne rozwiązania, które posłużą naszym Klientom przez lata.

Zaprojektujemy i wykonamy wyjście na poddasze w dowolnej konfiguracji

Specjalizujemy się w produkcji materiałów budowlanych, z czego za najpopularniejsze z naszych wyrobów uchodzą świetliki dachowe. Posiadamy też pokaźne doświadczenie w wytwarzaniu takich rozwiązań, jak systemy oddymiania i schody na poddasze na wymiar.

Podejmujemy się realizacji nawet najtrudniejszych zleceń, a cena usług jest adekwatna do stopnia skomplikowania projektu. Podczas, gdy tradycyjne schody na strych są bardzo kosztowne i zabierają wiele cennej przestrzeni, schody zabiegowe na poddasze pozwala zaoszczędzić miejsce, jak również koszty.

Nasza oferta obejmuje schody na poddasze różnego typu, wykonywane na wymiar według indywidualnie przygotowanego projektu. Niezależnie od zamówionego wariantu, schody na poddasze będą cechował ysię zastosowaniem wyselekcjonowanych surowców i pozostanie estetyczny wizualnie.

Dopilnujemy, aby cała konstrukcja była bardzo wytrzymała i łatwa w obsłudze. Nie kupuj gotowego schodów na poddasze wątpliwej jakości. Zdaj się na doświadczenie producenta, który stworzy dla Ciebie dedykowany wyłaz strychowy na poddasze ze schodami. Cena będzie równie atrakcyjna, a jakość wykonania nieporównywalnie lepsza. Od lat udowadniamy naszym Klientom, że wejście na strych nie musi być czymś, czego trzeba się wstydzić. Pozwól, że stworzymy dla Ciebie wyłaz strychowy ze schodami, po których z przyjemnością będzie można wejść na poddasze.

Masz dodatkowe pytania? A może chcesz zamówić mobilne schody lub schody zabiegowe do swojego domu? W obu przypadkach skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta. Wiedza i doświadczenie doradców Gulajski są do Twojej dyspozycji!

Oceń tą stronę: page