Godziny otwarcia
Godziny otwarcia Pn - Pt: 07:00 - 15:00
Adres
Adres ul. 1-go Maja 7e,
42-674 Kopienica

Wyłazy strychowe

Wyłazy strychowe

Wyłaz na strych to w praktyce nic innego, jak funkcjonalne schody, prowadzące na poddasze nieużytkowe. Stanowi on doskonałe rozwiązanie do nieruchomości, w których z racji ograniczonej przestrzeni nie można zamontować schodów stałych. Wbrew obiegowym opiniom, konstrukcje jakimi są wyłazy strychowe, nie zawsze są mało estetyczne i toporne. Nie muszą również zajmować cennego miejsca w przestrzeni domu. Szczególnie, jeżeli zdecydujemy się na schody strychowe, których konstrukcja zostanie sprytnie ukryta w suficie. Taki wyłaz rozkłada się jedynie w momencie, kiedy zachodzi faktyczna potrzeba wejścia na strych.

Składane schody na poddasze, czyli wyłaz na strych ze schodami

Nowoczesne wyłazy strychowe dają nie tylko oszczędność miejsca, ale także znaczące ograniczenie strat ciepła. Jakiś czas temu niemal każde wyjście na dach składało się z dużego otworu w suficie oraz przystawionej do niego drewnianej drabiny. To powodowało ucieczkę ogrzanego powietrza z niższych kondygnacji na strych, co w efekcie prowadziło do tego, że ogrzewanie domu w sezonie jesiennym i zimowym generowało duże koszty. Nowej generacji wyłaz strychowy ze schodami tworzy izolację cieplną, która skutecznie zatrzymuje ciepłe powietrze tam, gdzie jego miejsce, czyli w pomieszczeniach mieszkalnych. Oferowane przez naszą firmę Gulajski wyłazy strychowe to produkty najwyższej jakości, wykonane z trwałych i wytrzymałych surowców. Dzięki temu mamy pewność, że dostarczamy solidne rozwiązania, które posłużą naszym Klientom przez lata.

wyłaz strychowe ze schodami
wyłaz strychowe ze schodami

Zaprojektujemy i wykonamy wyłaz na poddasze w dowolnej konfiguracji

Specjalizujemy się w produkcji materiałów budowlanych, z czego za najpopularniejsze z naszych wyrobów uchodzą świetliki dachowe. Posiadamy też pokaźne doświadczenie w wytwarzaniu takich rozwiązań, jak systemy oddymiania i wyłazy strychowe na wymiar. Podejmujemy się realizacji nawet najtrudniejszych zleceń, a cena usług jest adekwatna do stopnia skomplikowania projektu. Podczas, gdy tradycyjne schody na strych są bardzo kosztowne i zabierają wiele cennej przestrzeni, wyłaz strychowy na poddasze pozwala zaoszczędzić miejsce, jak również koszty. Nasza oferta obejmuje schody mobilne różnego typu, wykonywane na wymiar według indywidualnie przygotowanego projektu. Niezależnie od zamówionego wariantu, wyłaz strychowy na poddasze będzie cechował się zastosowaniem wyselekcjonowanych surowców i pozostanie estetyczny wizualnie. Dopilnujemy, aby cała konstrukcja była bardzo wytrzymała i łatwa w obsłudze. Nie kupuj gotowego wyłazu wątpliwej jakości. Zdaj się na doświadczenie producenta, który stworzy dla Ciebie dedykowany wyłaz strychowy na poddasze ze schodami. Cena będzie równie atrakcyjna, a jakość wykonania nieporównywalnie lepsza. Od lat udowadniamy naszym Klientom, że wejście na strych nie musi być czymś, czego trzeba się wstydzić. Pozwól, że stworzymy dla Ciebie wyłaz strychowy ze schodami, po których z przyjemnością będzie można wejść na poddasze.

Masz dodatkowe pytania? A może chcesz zamówić mobilne schody lub wyłaz na strych do swojego domu? W obu przypadkach skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta. Wiedza i doświadczenie doradców Gulajski są do Twojej dyspozycji!

Szybki Kontakt