Godziny otwarcia
Godziny otwarcia Pn - Pt: 07:00 - 15:00
Adres
Adres ul. 1-go Maja 7e,
42-674 Kopienica

Wyłazy Dachowe | Wyłaz Dachowy

Wyłazy Dachowe | Wyłaz Dachowy

Wyłaz dachowy z poliwęglanu zapewnia bezpieczne i komfortowe wyjście na dach, np. dla kominiarzy. Ponadto, produkt doświetla pomieszczenie światłem naturalnym. Poniżej przedstawiamy szczegółowe informacje na temat naszych rozwiązań w zakresie wyłazów dachowych, które produkujemy.

Oferta na wyłazy dachowe produkcji Gulajski ( wyłaz dachowy na wymiar )

Jako czołowy polski producent wyłazów dachowych zadbaliśmy o to, żeby każdy wyrób, jaki powstaje w naszym zakładzie posiadał certyfikaty oraz atesty, dopuszczające go do wykorzystywania w budownictwie. Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 12 kwietnia 2002 r., światło przejścia wyłazu dachowego musi wynosić minimum 80 x 80 cm. Najpopularniejszym rodzajem klapy wyłazowej o takich wymiarach jest wyłaz na strych. Na specjalne życzenie Klienta możemy oczywiście wykonać wersję w dowolnym rozmiarze.

W budownictwie indywidualnym wyłaz dachowy najczęściej wykorzystują kominiarze, w celu przeprowadzenia oczyszczania, szlamowania lub frezowania komina. Dobrej jakości wyłaz dachowy bardzo ułatwia prace, związane z naprawą i renowacją komina, ale nie tylko. To także droga dla monterów i serwisantów sprzętu, takiego jak antena bądź rynna.

Wyłazy dachowe z funkcją oddymiania są zbudowane z:

  • pokrycia — zazwyczaj jest to kopuła akrylowa, płyta poliwęglanowa wielokomorowa lub kopuła z poliwęglanu litego,
  • ramy zawiasowej z uszczelką — jest ona wykonana z profili aluminiowych lub PVC. Oferujemy również wersję ze specjalnym ociepleniem,
  • podstawy — zrobiona z blachy stalowej ocynkowanej przystosowanej do ocieplenia od zewnątrz lub z laminatu poliestrowego (ocieplona fabrycznie),
  • sprężyn gazowych — pozwalają one sprawnie otwierać i zamykać wyłaz na dach, bez użycia dużej siły,
  • klamki z zamkiem na klucz — są wyposażone w haki zaczepowe mocowane do podstawy, które zapewniają szczelność przy zamknięciu,
  • pochwytu — jest on wygodny w użytkowaniu. Wspomaga otwieranie i zamykanie skrzydła wyłazu.
Wyłaz Dachowy - Gulajski
Wyłaz Dachowy – Gulajski

Wyprodukujemy solidny wyłaz dachowy do dowolnego pomieszczenia ( wyłaz dachowy na wymiar )

W każdym budynku musi być zapewniony wygodny dostęp do przewodów kominowych. Zasada ta obowiązuje zarówno wtedy, gdy mówimy o domach jednorodzinnych, jak też o obiektach przemysłowych z płaskim lub stromym dachem. Wyłaz dachowy to praktyczny system, umożliwiający wyjście na dach celem przeprowadzenia na nim prac instalacyjnych, konserwacyjnych, naprawczych, kominiarskich bądź innych. Jak łatwo się domyślić, wyłazy dachowe zwykle produkuje się na zamówienie, dostosowując konstrukcję do konkretnego dachu. Istnieje opcja zastosowania wyłazu uniwersalnego, przy czym bardzo ważna jest jego profesjonalna instalacja i zastosowanie kołnierza uszczelniającego lub innych elementów, które podniosą trwałość wyrobu.

Jako producent wyłazów dachowych służymy fachowym doradztwem i dobieramy najlepsze systemy, spełniające szereg wymogów. Można u nas zakupić np. wyłaz dachowy EI30, czyli wysokiej jakości model przeciwpożarowy. Cena produktu jest zależna od rodzaju i wymiarów. Chcąc zamówić solidny wyłaz dachowy skorzystaj z oferty, jaką przygotował czołowy producent– Gulajski. W wyłazy dachowe zaopatrujemy Klientów indywidualnych i B2B, a nasze wyroby umożliwiają wyjście na dach w wielu budynkach mieszkalnych i inwentarskich, halach przemysłowych, marketach, szkołach, szpitalach. Pełna oferta materiałów budowlanych jest dostępna online. Gwarantujemy uczciwą cenę i kompleksową usługę, obejmującą projekt, wykonanie i montaż wyłazów dachowych.

Wyłazy Dachowe Producent
Wyłazy Dachowe Producent

Pobierz wersję PDF: https://pdfhost.io/v/sb8SCZpxz_strona_o_wylazach_dachowych_Gulajski

Szybki Kontakt