Godziny otwarcia
Godziny otwarcia Pn - Pt: 07:00 - 15:00
Adres
Adres ul. 1-go Maja 7e,
42-674 Kopienica

Poznaj dwa najpopularniejsze rodzaje wyłazów dachowych

31
maj
Poznaj dwa najpopularniejsze rodzaje wyłazów dachowych

O użyteczności jaką wyróżnia się wyłaz dachowy słyszał już chyba każdy. To właśnie on umożliwia wyjście na dach, a tym samym wykonanie prac konserwatorskich, czyszczących itp. Jego obecność jest niezbędna, co potwierdzają określone przepisy prawa budowlanego. Nie wiele jednak osób stojących przed dylematem zakupu wie, że wyróżnia się dwa rodzaje wyłazów: ciepłe oraz zimne. Przeczytaj nasz artykuł i poznaj znaczącą różnice między nimi! Sprawdź, który potrzebujesz właśnie Ty!

Wybrany wyłaz dachowy dopasowany do pomieszczenia? To możliwe

Podstawową funkcję jaką pełni wyłaz dachowy jest umożliwienie bezpiecznego wyjścia na dach. Przydaje on się zarówno kominiarzom jak i osobom indywidualnym chcących wykonać prace konserwatorskie. Co więcej, stanowi on również pewnego rodzaju ochronę przeciwpożarową. To właśnie droga ewakuacyjna przez wyłaz dachowy jest uznawana za najszybszą w trakcie pożaru. Pod lupę weźmy wyłaz dachowy zimny inaczej nazywany nieogrzewanym. Nie izoluje on ciepła, przez co powinien być stosowany w pomieszczeniach nieogrzewanych i nieużywanych takich jak np. strych. Z kolei wyłaz dachowy ciepły inaczej nazywany termoizolacyjnym skutecznie izoluje ciepło, dzięki czemu świetnie sprawdza się w pokojach zlokalizowanych na poddaszu.

Wyłaz dachowy z firmy Gulajski nie ma sobie równych! Przekonaj się o tym

W zależności od Twoich potrzeb nasza firma Gulajski stworzy dla Ciebie odpowiedni projekt. Tworzymy również wyłaz dachowy z funkcją oddymiania! Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych! Jako jeden z czołowych producentów gwarantujemy nie tylko wykonanie projektu ale także montaż zrealizowany przez najlepszych fachowców, a to wszystko w korzystnej cenie! Do produkcji stosujemy tylko i wyłącznie najwyższej jakości materiały, dzięki czemu wyłaz dachowy świetnie się sprawdzi nawet podczas najbardziej ekstremalnych warunków atmosferycznych. Z nami nie tylko spełnisz wszystkie wymogi prawne ale także zwiększysz bezpieczeństwo w konkretnym budynku! Serdecznie zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych klientów!

Szybki Kontakt