Godziny otwarcia
Godziny otwarcia Pn - Pt: 07:00 - 15:00
Adres
Adres ul. 1-go Maja 7e,
42-674 Kopienica

Jak wybrać dobre świetliki dachowe? Firma Gulajski radzi

23
maj
Jak wybrać dobre świetliki dachowe? Firma Gulajski radzi

Świetliki dachowe dzięki wszechstronnemu zastosowaniu cieszą się coraz większa popularnością. Stanowią jedną z najchętniej wybieranych alternatyw dla tradycyjnych okien. Ich szereg zalet sprawia, że stanowią niezbędne wyposażenie zarówno zakładów produkcyjnych, galerii handlowych, a nawet bloków mieszkalnych. Podczas wyboru pojawia się jedno kluczowe pytanie, a mianowicie na co zwrócić uwagę? Kilka cennych rad znajdziesz w naszym krótkim artykule. Czytaj dalej!

Jakie kryteria powinny spełniać świetliki dachowe? Poznaj kilka najważniejszych

Pierwszą istotną kwestią jest przede wszystkim funkcja jaką powinny posiadać świetliki dachowe. Poza doświetleniem może również pełnić zadanie oddymiania pomieszczenia w przypadku pożaru. Nie bez znaczenia pozostaje ich wygląd, szczególnie kiedy montowany są na dachu budynku mieszkalnego. W swojej ofercie posiadamy świetliki dachowe o różnych kształtach, dzięki czemu Twój dach może zyskać pewnego rodzaju urozmaicający element ozdobny. Kolejną kwestia jaka jest brana pod uwagę to wielkość świetlika dachowego. Tutaj istotne jest, aby dokładnie określić ilość miejsca, gdzie konieczne jest doświetlenie światłem naturalnym. Świetliki dachowe wykonujemy zarówno z akrylu jak i poliwęglanu. Nie wiesz, który wybrać? Spokojnie, podpowiemy Ci!

świetlik dachowy z poliwęglanu
świetlik dachowy z poliwęglanu

Firma Gulajski – to tutaj świetliki dachowe zamontują najlepsi fachowcy

Nasza firma Gulajski posiada ponad 20 – letnie doświadczenie w projektowaniu, tworzeniu oraz montowaniu wysokiej jakości świetlików dachowych. Spełniamy nie tylko potrzeby i oczekiwania zainteresowanych klientów ale także służymy cenną radą w przypadku jakichkolwiek wątpliwości. Aby zamontowane świetliki dachowe spełniały swoje zadanie jak należy, konieczna jest tu niezbędna wiedza. Nasi jedni z najlepszych fachowców stale poszerzają swoje umiejętności, co daje Ci gwarancję, że stworzenie i montaż świetlików dachowych oddałeś w ręce profesjonalistów. U nas możesz liczyć także na pełen serwis po zamontowaniu świetlików dachowych. Nasza wysoka jakość widoczna jest w renomowanych miejscach takich jak: Stadion Olimpijski w Londynie, Metro Warszawa i wiele innych! Dołącz do nich również i Ty!

Szybki Kontakt