Metalowe blachy na co dzień znajdują zastosowanie we wszystkich gałęziach przemysłu. Wykorzystywane są praktycznie cały czas. Niezwykle ważne jest to, aby finalnie uzyskany kształt blachy cechował się tym, co najlepsze. Jest to możliwe tylko w momencie, gdy firma oferująca usługę tego rodzaju w procesie produkcji korzysta z narzędzi najwyższego standardu. W firmie Gulajski dysponujemy najnowocześniejszym parkiem maszynowym. To sprawia, że jesteśmy bardzo docenieni w branży wytwórczej. Tłoczenie blachy nie kryje przed nami najmniejszych tajemnic!

Tłoczenie blachy to ważna metoda obróbki. Dlaczego warto postawić na fachowców
Tłoczenie blachy to ważna metoda obróbki. Dlaczego warto postawić na fachowców

Jak wygląda tłoczenie blachy od kuchni?

Proces tłoczenia to, najprościej mówiąc, pewien rodzaj plastycznej obróbki blachy. To przede wszystkim operacja polegająca na umiejętnym ukształtowaniu materiału. Tłoczenie odbywa się przeważnie na specjalnych prasach hydraulicznych oraz mechanicznych, w których projekt może się urzeczywistnić w docelowej formie. Mając to na uwadze, warto zawsze zwrócić uwagę na to, aby maszyny spełniały najwyższe standardy, a kadra umiała je obsługiwać. Metale, które poddaje się tłoczeniu, mogą uzyskać wtedy dowolną formę. Dlatego też tłoczenie blachy jest tak chętnie przeprowadzaną usługą dla wielu przedsiębiorstw z różnych branż.

Dlaczego warto postawić na naszą realizację? Firma Gulajski blachę szyje na miarę!

Przeprowadzana u nas usługa tłoczenia blachy jest przeprowadza niezwykle szybko, co istotnie przekłada się na zadowolenie zleceniodawców oczekujących realizacji seryjnych zamówień. W tym wypadku ekspresowe wykonanie nie jest równoznaczne z niedokładnością. Nasz nowoczesny park maszynowy pozwala bowiem na uzyskanie idealnych efektów przy jednocześnie żwawym procesie. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że precyzja wykonania jest nadzwyczajnie istotna. Bez tego ani rusz! My nie sięgamy po półśrodki i dobrze wiemy, czego nasi Klienci oczekują. To sprawia, że możemy cieszyć się sporym zaufaniem od ponad 20. lat. Działamy na szeroką skalę, ale nie zapominamy o tym, co jest najważniejsze, czyli o atrakcyjnej cenie. Nasza oferta jest idealnie skalibrowana dla każdego. Zainteresowany? W takim razie serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasi fachowcy z przyjemnością udzielą odpowiedzi na każde pytanie.

Zamów usługę tłoczenia blachy

USŁUGI CIĘCIA LASEREM, GIĘCIE I OBRÓBKA METALI

Łukasz Sznura
tel. 798 852 246
laser@gulajski.pl

Tłoczenie Blachy - Gulajski
Tłoczenie Blachy – Gulajski