Spawanie blachy nierdzewnej wymaga najwyższych standardów. Ten materiał jest na wagę złota w wielu gałęziach przemysłu, co sprawia, że musi cechować się tym, co najlepsze. Dlatego właśnie warto sprawdzić, co do zaoferowania ma nasza firma dla Ciebie. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży. Dzięki temu dysponujemy najlepszymi środkami, które pomogą nam w stworzeniu najlepszego finalnego produktu w ekspresowym tempie. Nasza wysoka pozycja w branży pozwala oferować najlepszą cenę. Spawanie stali nierdzewnej nie jest najmniejszym wyzwaniem dla naszych specjalistów!

Mamy specjalną metodę na spawanie stali nierdzewnej. Poznaj sekret najwyższej jakości naszej usługi
Mamy specjalną metodę na spawanie stali nierdzewnej. Poznaj sekret najwyższej jakości naszej usługi

Jak wygląda spawanie stali nierdzewnej od technicznej strony?

Jako że stal nierdzewna to materiał szeroko stosowany w przemyśle, to należy dbać o jego odpowiednią obróbkę. Spawanie stali nierdzewnej polega na trwałym łączeniu dwóch lub więcej elementów. Wykorzystujemy w tym celu metodę MIG lub TIG. Czym się różnią? Otóż w pierwszym przypadku mówimy o procesie spawania, w którym gaz osłonowy jest chemicznie obojętny i powstaje między elektrodą, czyli drutem, a materiałem. To właśnie idealny środek do łączenia ze sobą metali nierdzewnych. Metoda TIG również wykorzystuje łuk elektryczny, jednak różnica dotyczy sposobu jego wytworzenia. Spawanie jest możliwe w tej metodzie przez gaz obojętny wychodzący z nietopliwej elektrody. Ta metoda również idealnie pasuje do stali nierdzewnej.

Dlaczego warto postawić przedsiębiorstwo Gulajski? Ponieważ lider branży gwarantuje pierwszorzędną jakość w atrakcyjnej cenie!

Jak podchodzimy do realizacji usług? Za każdym razem najpierw wysłuchujemy potrzeb. Każdy produkt jest u nas rezultatem indywidualnego podejścia. Nie boimy się nawet najbardziej wymagających, seryjnych zleceń. Jest to możliwe dzięki najnowocześniejszym narzędziom i wykwalifikowanej kadrze. Działamy od ponad dwóch dekad. Zgromadziliśmy cenne doświadczenie, dzięki czemu jesteśmy idealnie zorganizowani. To dlatego stawiają na nas również europejskie firmy. Doskonale wiemy, czego potrzebujesz. U nas masz gwarancję ekspresowego tempa, realizacji niestandardowych zleceń i zawsze atrakcyjnej ceny na fakturze. Dbamy o dobro naszych Klientów!