Godziny otwarcia
Godziny otwarcia Pn - Pt: 07:00 - 15:00
Adres
Adres ul. 1-go Maja 7e,
42-674 Kopienica

Poznaj najistotniejsze kryteria wyboru klap dymowych

13
cze
Poznaj najistotniejsze kryteria wyboru klap dymowych

Chcesz zamontować klapy dymowe? Świetnie się składa! Nasza firma jest jednym z czołowych producentów klap, wyłazów oraz świetlików dachowych. Doskonale wiemy jak spełniać potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Klapy dymowe są niezbędne zarówno w blokach mieszkalnych jak i budynkach użytku publicznego takich jak centra handlowe, szkoły urzędy i wiele innych. Zapewniają ochronę przeciwpożarową, a także doświetlają naturalnym światłem słonecznym pomieszczenie. Ale tutaj pojawia się kluczowe pytanie – na co zwrócić uwagę przy ich wyborze?

Wybierz system sterujący oraz sposób montażu, my zajmiemy się resztą

Oczywiście na wstępie musimy zaznaczyć, że obecność klap dymowych jest warunkowana przepisami prawnymi. Wybierając klapy dymowe najpierw należy określić jej rodzaj. Tutaj możesz wybrać zarówno montaż punktowy jak i w postaci pasm świetlnych. Sam decydujesz, czy chcesz mieć klapy z drzwiami jedno, czy dwuskrzydłowymi. Nie bez znaczenie jest również system sterujący. Klapy dymowe mogą otwierać się automatycznie po wysłaniu sygnały z czujniki dymu, ręcznie oraz zdalnie poprzez urządzenie sterujące zewnętrzne. Ostatnim kryterium wyboru jest materiał z jakiego ma zostać wykonana pokrywa klapy dymowej. U nas do wyboru masz akryl oraz poliwęglan zapewniające dużą odporność na uszkodzenia.

kryteria wyboru klap dymowych
kryteria wyboru klap dymowych

Klapy dymowe od firmy Gulajski dopracowane są w każdym calu

Wybierając naszą firmę Gulajski w pakiecie dostajesz nie tylko najwyższej klasy klapy dymowe ale także nasze ponad 20 – letnie doświadczenie. Nasi najlepsi fachowcy dokładają wszelkich starań, aby projekty jak najlepiej oddawały Twoje potrzeby, a także wyróżniały się pełnym profesjonalizmem. Ochronę przeciwpożarową stawiamy na piedestale! Nasze produkty montujemy nie tylko na terenie całej Polski ale również w Europie czego przykładem może być Stadion Olimpijski w Londynie! Klapy dymowe mogą również pełnić funkcję wyłazów oraz świetlików dachowych. Zaproponujemy Ci najbardziej optymalne rozwiązanie. Gwarantujemy Ci niezawodność, fachowy montaż oraz pomocą serwisową! Na wybrany produkt dostajesz aż 12 miesięcy gwarancji! Nie zwlekaj, atrakcyjne ceny czekają!

Szybki Kontakt