Godziny otwarcia
Godziny otwarcia Pn - Pt: 07:00 - 15:00
Adres
Adres ul. 1-go Maja 7e,
42-674 Kopienica

Świetliki rurowe o dużym zasięgu

Świetliki rurowe o dużym zasięgu

Świetliki rurowe z rurą sztywną zostały wykonane z wykorzystaniem zaawansowanych technologii w warstwie odbijającej światło. Dzięki temu dostarczają znacznie więcej światła niż powszechnie stosowane giętkie przewody światłonośne. Zapraszamy do bliższego poznania naszych rozwiązań!

Dlaczego warto?

Konstrukcja świetlików rurowych z rurą sztywną przenosi światło na odległości nieosiągalne dla rur giętkich. Współczynnik odbicia światła w rurze SR wynosi 99,5%. Dlatego przy tej samej średnicy i długości rury na krótkich odcinkach (do metra), świetliki rurowe z rurą giętką są dwa razy mniej efektywne od świetlików z rurą sztywną. Różnica się zwiększa wraz z długością rury SR. W przypadku dwumetrowej produkt jest sprawniejszy nawet o 700% od standardowej wersji! Dzięki oprawie oświetleniowej urządzenie można wykorzystać jako lampę nocną. Zastosowanie rur sztywnych zamiast giętkich zmniejsza koszty, ponieważ do uzyskania danego natężenia światła jest potrzebna mniejsza liczba świetlików.

Lekka i elastyczna konstrukcja umożliwia ominięcie przeszkód, co ułatwia ich montaż w dowolnym miejscu (dach skośny i płaski). Pozwala to efektywnie wykorzystać każdą ilość światła wpadającego do środka.

Gwarantujemy atrakcyjną cenę za świetliki rurowe z rurą sztywną ze wszelkimi niezbędnymi certyfikatami oraz atestami dopuszczającymi je do stosowania w budownictwie! Zapraszamy do kontaktu z naszym inżynierem, który odpowie na wszelkie pytania dotyczące oferty.