Godziny otwarcia
Godziny otwarcia Pn - Pt: 07:00 - 15:00
Adres
Adres ul. 1-go Maja 7e,
42-674 Kopienica

Zastosowanie świetlików dachowych kalenicowych

10
sty
Zastosowanie świetlików dachowych kalenicowych

Świetliki kalenicowe zaprojektowane przez firmę Gulajski to skuteczna forma naturalnego doświetlenia każdego rodzaju nieruchomości. Z całą pewnością idealnie sprawdzą się na halach produkcyjnych, magazynach czy także na obiektach, w których przebywają zwierzęta. To niezwykle istotne, aby miały one dostęp do światła. Profesjonalne świetliki to jeden z wielu przedmiotów naszej działalności. Projektujemy najlepsze konstrukcje, które dopasować można do każdego rodzaju dachu. Wykorzystujemy nowoczesne technologie i certyfikowane materiały. Koniecznie sprawdź naszą ofertę i postaw na niezawodne oraz budżetowe rozwiązania od firmy Gulajski!

W jakim miejscu należy je zamontować? Oto kilka podstawowych informacji

Świetliki kalenicowe idealnie spisują się w obiektach przemysłowo-magazynowych. Prawidłowe oświetlenie jest niezwykle istotne dla pracowników. Bez niego nie można mówić o komfortowej pracy; zresztą ograniczony dostęp znacznie wpływa na samopoczucie. Nasza technologia pozwala także na sprawne wentylowanie budynku. To istotnie przekłada się na ograniczenie kosztów eksploatacji. Aby świetliki spełniały swoje funkcje w jak najlepszy możliwy sposób, zaleca się położyć je w miejscu, do którego słońce dochodzi najintensywniej. To oczywiście musi być najwyższa kondygnacja nieruchomości.

Gulajski to producent z ponad 20-letnim doświadczeniem. Zaufaj naszym specjalistom!

Świadczone przez nas usługi charakteryzują się ze wszech miar największym profesjonalizmem. Dlaczego? Współpracujemy tylko z uznanymi projektantami i wykonawcami. Tylko najlepsze produkty są w stanie zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu Tobie i Twojej firmie. Firma Gulajski działa na terenie całej Polski. To sprawia, że niezależnie od Twojego położenia, z wielką chęcią zaoferujemy Ci pomoc w doświetleniu nieruchomości. Zajmujemy się nie tylko produkowaniem świetlików. Jesteśmy także specjalistą w projektowaniu instalacji przeciwpożarowych i montażu. To oczywiście kropla w morzu naszych usług. Odwiedź naszą stronę i sprawdź naszą obszerną ofertę.

Szybki Kontakt