Godziny otwarcia
Godziny otwarcia Pn - Pt: 07:00 - 15:00
Adres
Adres ul. 1-go Maja 7e,
42-674 Kopienica

Schematy systemów – rysunki w formacie DWG, PDF, JPG

Schematy systemów – rysunki w formacie DWG, PDF, JPG

Z myślą o ułatwieniu pracy pracowniom projektowym oraz wglądu wszystkim zainteresowanym do szczegółów technicznych produktów z naszej oferty, firma GULAJSKI stworzyła bardzo obszerną bibliotekę rysunków w najpopularniejszych formatach DWG, PDF i JPG. Znajdujące się w niej rysunki są podzielone na poszczególne kategorie produktowe. Zachęcamy do zapoznania się ze schematami pasm świetlnych, świetlików i wyłazów dachowych oraz systemów oddymiania. W przypadku jakichkolwiek niejasności związanych z odczytem rysunków prosimy o kontakt. Nasi specjaliści z chęcią odpowiedzą na wszelkie pytania i doradzą przy wyborze optymalnego rozwiązania.

Nasza biblioteka danych technicznych liczy obecnie już kilkaset rysunków, a mimo to sukcesywnie ją powiększamy, co świadczy o nieustannym rozwoju naszej firmy. Znajdą w niej Państwo wymiary naszych materiałów budowlanych. 

Do współpracy z naszą firmą zapraszamy biura projektowe oraz samodzielnych architektów. Zapewniamy wszelkie niezbędne dane techniczne naszych produktów.

Szybki Kontakt