Godziny otwarcia
Godziny otwarcia Pn - Pt: 07:00 - 15:00
Adres
Adres ul. 1-go Maja 7e,
42-674 Kopienica

Profesjonalne cięcie blachy wymaga specjalnych narzędzi. Czym i w jaki sposób należy ciąć blachę?

25
kw.
Profesjonalne cięcie blachy wymaga specjalnych narzędzi. Czym i w jaki sposób należy ciąć blachę?

Od czego zależy kształt finalnego produktu? Od tego, kto i w jaki sposób go wykona. To nie ulega żadnym wątpliwościom. W takim razie nikogo nie zdziwi, że potrzebna jest wykwalifikowana kadra, która doskonale zna się na tym, co robi. Ale nawet najlepsi specjaliści pozbawieni narzędzi nie spełnią oczekiwań Klientów wymagających pierwszorzędnej jakości. Dlatego właśnie potrzebny jest nowoczesny sprzęt o najwyższym standardzie. W naszej firmie zdajemy sobie z tego sprawę – działamy od ponad 20. lat, tak więc nie może być w tym aspekcie inaczej. Doskonale wiemy, w jaki sposób ciąć blachę, aby była ze wszech miar precyzyjna i gładka.

Dlaczego to cięcie blachy gilotyną jest najlepszym sposobem? Ponieważ liczy się precyzja

Sposobów na cięcie blachy możemy wymienić naprawdę wiele. Jednym z najstarszych jest wykorzystywanie w tym celu tlenu, który pod wysokim ciśnieniem tnie rozgrzaną powierzchnią materiału. Taka metoda ma jednak istotne wady i nie sprawdza się do stali nierdzewnej, a poza tym zabiera dużo czasu. A my wiemy, że czas się liczy. Dlatego też wykonujemy cięcie blachy gilotyną. To najszybszy sposób, a przy tym dokładny. W naszej firmie wykonujemy cięcie blachy na wymiar przy użyciu najnowocześniejszych maszyn CNC. Wiemy, że diabeł tkwi w szczegółach, dlatego też dbamy o najdrobniejsze detale.

Postaw na najlepsze efekty razem z nami. Realizujemy usługi szybko, precyzyjnie i tanio!

Nasza firma ma ponad 20-letnie doświadczenie w branży. Działamy na szeroką skalę na terenach Polski oraz innych krajów Europy. Znani jesteśmy przede wszystkim z niezawodnych zabezpieczeń przeciwpożarowych i świetlików dachowych. Aby ich produkcja stała na najwyższym możliwym poziomie, należy posiadać najlepszy sprzęt. My takim dysponujemy na co dzień. Na co dzień tworzymy wyspecjalizowane konstrukcje i chcemy dzielić się naszymi umiejętnościami obróbki plastycznej blachy. Dlatego też oferujemy Wam profesjonalne cięcie blachy. Jeśli masz jakieś pytania, to zachęcamy do skontaktowania się z nami. Z przyjemnością podniesiemy słuchawkę telefonu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą specjalną ofertą!