Godziny otwarcia
Godziny otwarcia Pn - Pt: 07:00 - 15:00
Adres
Adres ul. 1-go Maja 7e,
42-674 Kopienica

Najnowocześniejsze świetliki dachowe. Gwarancja niezawodności i świetnego oświetlenia domu

29
lis
Najnowocześniejsze świetliki dachowe. Gwarancja niezawodności i świetnego oświetlenia domu

Świetliki wykonywane są w celu dostarczenia dodatkowego źródła oświetlenia do pomieszczeń wszelkich nieruchomości. To przeszklona konstrukcja na dachu, która spotykana jest w wielu formach. Pozwala na oszczędność i gwarantuje spory wachlarz możliwości, można ją bowiem zastosować zarówno w pomieszczeniach domowych, jak i w ogromnych budynkach przemysłowych. Dostarczane przez nas świetliki dachowe cechują się najwyższej jakości wykonaniem, co pozwala cieszyć się naturalnym światłem słonecznym i wzmożonym komfortem pracy. Dowiedz się o nich więcej i postaw na nasze sprawdzone rozwiązania!

Co jest istotne w świetlikach? Oto kilka podstawowych informacji

Nowoczesna technologia sprawia, że nasze świetliki dachowe powstają w taki sposób, który umożliwia wpuszczenie do wnętrza pomieszczenia nawet kilkanaście razy więcej światła od żarówek o mocy 60 W. To świetne rozwiązanie dla miejsc o ograniczonym dostępie do okien czy ogólnie do dziennego światła. Wszyscy najlepiej czujemy się w dobrze oświetlonych miejscach. Nasze świetliki dają czterokrotnie więcej światła niż klasyczne okiennice. Tworzymy wiele ich rodzajów w aż 28 wymiarach. Choć warto dodać, że realizujemy też niestandardowe zlecenia. Tylko to zapewnia największą jakość usług.

To w firmie Gulajski kupisz najlepsze świetliki dachowe w rozsądnej cenie

Nasze produkty powstają z wykorzystaniem najlepszych materiałów, których jakość potwierdzają wszelkie konieczne certyfikaty. Od ponad dwóch dekad działamy na terenie Polski i Europy, a nasze świetliki dachowe rozświetlają niezliczone ilości nieruchomości. Dopasowanie naszego wyrobu do konstrukcji dachu nie stanowi dla nas żadnego problemu. Zapewniamy ze wszech miar fachową obsługę na każdym etapie zamówienia. To nie tylko konkurencyjne ceny, ale także doradztwo techniczne i rzetelna opieka serwisowa. Przekonaj się i zadzwoń do nas. Z wielką chęcią podniesiemy słuchawkę i odpowiemy na Twoje pytania. Zapraszamy!