Godziny otwarcia
Godziny otwarcia Pn - Pt: 07:00 - 15:00
Adres
Adres ul. 1-go Maja 7e,
42-674 Kopienica

Gulajski. Dostarczymy Ci najlepszy świetlik dachowy płaski

13
gru
Gulajski. Dostarczymy Ci najlepszy świetlik dachowy płaski

Celem świetlików jest doprowadzenie światła słonecznego do miejsc, w których normalnie byłoby to niezwykle trudne. Aby tego dokonać, liczy się precyzja, doświadczenie i najwyższa jakość wykonania. Gulajski to firma od lat dbająca o jakościowe uzupełnienie dachów nieruchomości. Nasze usługi realizujemy na terenie całej Polski, a także Europy. Stosujemy nowoczesne rozwiązania dla bezpieczeństwa przeciwpożarowego oraz zapewniamy idealne doświetlenie. Sprawdź katalog naszych usługi i zapewnij sobie odpowiedni dostęp do światła.

Gdzie przyda się ten rodzaj świetlika? Oto kilka informacji

Jako że nie zawsze można zaaranżować wnętrze tak, aby było wyposażone w okiennice, a co za tym idzie źródło naturalnego światła, to warto zwrócić uwagę na efekty, które gwarantuje nasz świetlik dachowy płaski. Przeznaczone są one dachom bez spadku, czyli takim z minimalnym nachyleniem. Pracowanie czy też przebywanie w słabo oświetlonym miejscu stanowi dla wszystkich kłopotliwe wyzwanie. Dlatego też niezwykle istotne jest wpuszczenie promieni słonecznych do wnętrza. To poprawi nasze zdrowie i samopoczucie. Nasze świetliki projektowane są tak, aby wpuszczały do środka wielokrotnie więcej światła niż byłaby w stanie to zapewnić żarówka o mocy 60 W. To nie tylko świetny rezultat, ale także budżetowe rozwiązanie. To również idealny sposób na dbałość o przewietrzanie pomieszczenia, ponieważ dzięki nim to w górnej jego części gromadzi się ciepłe i wilgotne powietrze.

Co nas charakteryzuje? Doświadczenie, dbałość o estetykę i renoma. Przekonaj się!

Nasze produkty to gwarancja najwyższej jakości. Znaczne doświadczenie pomaga nam realizować usługi tak, aby satysfakcjonowały one wszystkich Klientów. Współpracujemy tylko z cieszącymi się ogromną renomą projektantami i wykonawcami, o czym świadczyć mogą wykonane zlecenia w takich miejscach, jak: Stadion Olimpijski w Londynie, Filharmonia Opolska czy Metro Warszawa. Dokładamy wszelkich starań, aby bezpieczeństwo i komfort szły w parze. Świetlik dachowy płaski, który dla Ciebie zrealizujemy, na pewno spełni wszelkie wymagania. Jesteśmy o tym przekonani. Nie czekaj, skontaktuj się z nami już dziś. Zapraszamy!

Szybki Kontakt